Viewsonic VG Series VG2409-MHDU-2 computerskærm 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
Producent: Viewsonic
Produkt nr: VS20138
EAN: 0766907028775
Varenummer: F25220803
billigst-pricerunner
Producent: Viewsonic
Produkt nr: VS20138
EAN: 0766907028775
Varenummer: F25220803
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(1.547,20 ekskl. moms)
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Display
Skærm diagonal 60,5 cm (23.8")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LED
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Ja
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
Responstid 4 ms
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1300:1
Kontrastforhold (dynamisk) 50000000:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,275 x 0,275 mm
Skærm diagonal (metrisk) 61 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Farvedybde 8 Bit
sRGB-dækning (typisk) 104%
NTSC-dækning (typisk) 72%
Præstation
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 5 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Hjem
Produktfarve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
Antal USB Type-B opstrømsporte Ja
Antal USB Type-C opstrømsporte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 2
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 1.4
Antal DisplayPorts Ja
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Kan monteres på væggen Ja
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 13 cm
Akse Ja
Pivot vinkel -90 - 90°
Drejelig Ja
Drejevinkel område 0 - 360°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -3,5 - 28°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 17 kWh
Strømforbrug (typisk) 22 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (maks.) 24 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Intern
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 90%
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 539,7 mm
Dybde (med stativ) 233,3 mm
Højde (med stativ) 519,9 mm
Vægt (med stativ) 5,6 kg
Bredde (uden stativ) 539,7 mm
Dybde (uden stativ) 50,9 mm
Højde (uden stativ) 323,2 mm
Vægt (uden stativ) 3,5 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 622 mm
Pakkedybde 144 mm
Pakkehøjde 520 mm