Viewsonic VA270-H computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
Viewsonic VA270-H computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Viewsonic VA270-H computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.153,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.123,-
DKK
(898,40 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Viewsonic VA270-H computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Viewsonic VA270-H computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LED Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
1.283,-
DKK
(1.026,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 27" |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 1 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 50000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Optimering af opdateringshastighed | Ja |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,311 x 0,311 mm |
| Horisontal scanningsområde | 24 - 86 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 48 - 75 Hz |
| Digital horisontal frekvens | 30 - 120 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 100 Hz |
| Farvedybde | 8 Bit |
| sRGB-dækning (typisk) | 104% |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Hjem |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| Antal VGA-porte (D-sub) | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Nej |
| DC-in-stik | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -3 - 15° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 18 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0.3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 90% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 613.19 mm |
| Dybde (med stativ) | 188.97 mm |
| Højde (med stativ) | 447.49 mm |
| Vægt (med stativ) | 3.5 kg |
| Bredde (uden stativ) | 613.19 mm |
| Dybde (uden stativ) | 51.03 mm |
| Højde (uden stativ) | 362.99 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3.2 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 680 mm |
| Pakkedybde | 120 mm |
| Pakkehøjde | 460 mm |
| Pakkevægt | 4.7 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | HDMI |
| Strømadapter inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
Andre funktioner
| Certificering | CE, CE EMC, CB, RoHS, ErP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO |