ViewSonic VA2408-HDJ skærm - LED baglys - 24" - IPS - 5ms
Full HD 1920x1080 ved 100Hz
Producent: Viewsonic
Produkt nr: VA2408-HDJ
Varenummer: F24777838
billigst-pricerunner
ViewSonic VA2408-HDJ skærm &#45 LED baglys &#45 24" &#45 IPS &#45 5ms
EU Energy Class E
EU Energy Label
Produktdatablad
Producent: Viewsonic
Produkt nr: VA2408-HDJ
Varenummer: F24777838
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(992,80 ekskl. moms)
Produkt nr: VA2408-HDJ
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Få den ultimative visuelle oplevelse med ViewSonic VA2408-HDJ skærmen!
Oplev skarpe billeder og levende farver med dette 24-tommers IPS panel LED-skærm. Nyd Full HD-opløsning ved 100Hz, der giver dig knivskarpe detaljer og flydende bevægelser.
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 61 cm (24")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LED
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Ja
Type af baggrundslys LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Responstid 5 ms
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1300:1
Kontrastforhold (dynamisk) 5000000:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,275 x 0,275 mm
Horisontal scanningsområde 24 - 115 kHz
Vertikalt scanningsområde 48 - 100 Hz
Overfladehårdhed 3H
Farvedybde 8 Bit
Standard for farveskala NTSC
sRGB-dækning (typisk) 99%
NTSC-dækning (typisk) 77%
Præstation
Flimmerfri teknologi Ja
Multimedie
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Kontor
Produktfarve Sort
Porte & Grænseflader
Antal VGA-porte (D-sub) Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 1.4
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.2
Lydudgang Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
DC-in-stik Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Kan monteres på væggen Ja
Forbedret kabelstyring Ja
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 13 cm
Akse Ja
Pivot vinkel 90 - 90°
Drejelig Ja
Drejevinkel område 0 - 360°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -4 - 28°
Skærmvisning (OSD) Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 17 kWh
Strømforbrug (typisk) 16 W
Strømforbrug (standby) 0,3 W
Strømforbrug (maks.) 18 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Strømforsyningstype Intern
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 90%
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 542 mm
Dybde (med stativ) 223 mm
Højde (med stativ) 386,2 mm
Vægt (med stativ) 5,2 kg
Bredde (uden stativ) 542 mm
Dybde (uden stativ) 44 mm
Højde (uden stativ) 323 mm
Vægt (uden stativ) 3,2 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 609 mm
Pakkedybde 172 mm
Pakkehøjde 398 mm