Produkt nr: LS27D800UAUXEN
EAN: 8806095541945
Varenummer: F24851946
billigst-pricerunner
Samsung ViewFinity S8 S27D800UAU skærm &#45 LED baglys &#45 27" &#45 IPS &#45 5ms
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS27D800UAUXEN
EAN: 8806095541945
Varenummer: F24851946
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(2.132,00 ekskl. moms)
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS27D800UAUXEN
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
HD-type 4K Ultra HD
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Dynamisk kontrastforhold marketing navn Mega Infinity DCR
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
sRGB-dækning (typisk) 99%
Præstation
Hurtig opladning Ja
Hurtig opladningsteknologi Power Delivery
Design
Markedspositionering Proffesionelle
Produktfarve Sort
Frontkantfarve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
USB upstream port type USB Type-B
Antal upstream-porte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 2
Antal USB type-C downstream-porte Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 90 W
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.2
Udgang til hovedtelefoner Ja
Indbygget KVM switch Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Opladningsport type USB Type-C
Netværk
Ethernet LAN Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 12 cm
Akse Ja
Pivot vinkel -30 - 30°
Drejelig Ja
Drejevinkel område -92 - 92°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 25 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 41 kWh
Strømforbrug (typisk) 25 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (maks.) 170 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Strømforsyningstype Intern
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1963525
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 10 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 10 - 80%
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 612,9 mm
Dybde (med stativ) 220 mm
Højde (med stativ) 556,6 mm
Vægt (med stativ) 6,1 kg
Bredde (uden stativ) 612,9 mm
Dybde (uden stativ) 41,6 mm
Højde (uden stativ) 367,7 mm
Vægt (uden stativ) 3,7 kg
Emballeringsdata
Stativ type HAS-stativ
Pakkebredde 687 mm
Pakkedybde 510 mm
Pakkehøjde 160 mm