Produkt nr: LS24F430UAUXEN
EAN: 8806097198956
Varenummer: F25413686
billigst-pricerunner
Samsung S43UF computerskærm 61 cm (24") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
EU Energy Class D
EU Energy Label
Produktdatablad
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS24F430UAUXEN
EAN: 8806097198956
Varenummer: F25413686
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.122,40 ekskl. moms)
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS24F430UAUXEN
Display
Skærm diagonal 61 cm (24")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Vis lysstyrke (min.) 200 cd/m²
Responstid 5 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Synlig størrelse, horisontal 52,7 cm
Synlig størrelse, vertikal 29,6 cm
Skærm diagonal (metrisk) 60 cm
sRGB-dækning (typisk) 99%
NTSC-dækning (typisk) 72%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfri teknologi Ja
Spiltilstand Ja
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Antal USB Type-C opstrømsporte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 4
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 90 W
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 1.4
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort ud-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Nej
Netværk
Ethernet LAN Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 13 cm
Akse Ja
Pivot vinkel -2 - 92°
Drejelig Ja
Drejevinkel område -10 - 10°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 24°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) D
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 14 kWh
Strømforbrug (typisk) 14 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Intern
Energieffektivitetsskala A til G
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 10 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 10 - 80%
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 539,9 mm
Dybde (med stativ) 219,7 mm
Højde (med stativ) 518,9 mm
Vægt (med stativ) 5,4 kg
Bredde (uden stativ) 539,9 mm
Dybde (uden stativ) 57,2 mm
Højde (uden stativ) 321,6 mm
Vægt (uden stativ) 3,5 kg
Emballeringsdata
Stativ type HAS-stativ
Pakkebredde 780 mm
Pakkedybde 392 mm
Pakkehøjde 183 mm