Produkt nr: LS24D400GAUXEN
EAN: 8806095802992
Varenummer: F25138419
billigst-pricerunner
Samsung S24D400GAU skærm &#45 LED baglys &#45 24" &#45 IPS &#45 5ms
EU Energy Class C
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS24D400GAUXEN
EAN: 8806095802992
Varenummer: F25138419
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(895,20 ekskl. moms)
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS24D400GAUXEN
Læs mere her
Oplev en ekstraordinær visuel oplevelse med Samsung S24D400GAU skærmen. Det bringer dine billeder og videoer til live med dets imponerende LED baglys og skarpe 24\" IPS display. Med en responstid på kun 5ms vil du opleve en jævn og flydende billedkvalitet, mens den imponerende Full HD-opløsning på 1920x1080 ved 100Hz sikrer, at hvert eneste detalje skinner igennem.
Med Samsung S24D400GAU skærmen kan du fordybe dig fuldstændigt i dine yndlingsfilm og spil takket være den hurtige opdateringshastighed på 100Hz. Oplev fantastisk flydende grafik og ingen forsinkelser, så du kan spille dine spil med maksimal præcision og nyde actionfilm med krystalklar skarphed.
Display
Skærm diagonal 61 cm (24")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Vis lysstyrke (min.) 200 cd/m²
Responstid 5 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Synlig størrelse, horisontal 52,7 cm
Synlig størrelse, vertikal 29,6 cm
Skærm diagonal (metrisk) 54 cm
NTSC-dækning (typisk) 72%
Flimmerfri teknologi Ja
Spiltilstand Ja
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 2.0
Antal USB Type-B opstrømsporte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 2
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 1.4
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.2
Udgang til hovedtelefoner Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 10,5 cm
Akse Ja
Pivot vinkel -92 - 92°
Drejelig Ja
Drejevinkel område -45 - 45°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -3 - 25°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) C
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 12 kWh
Strømforbrug (typisk) 12 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Strømforsyningstype Intern
Energieffektivitetsskala A til G
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 10 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 10 - 80%
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 540,7 mm
Dybde (med stativ) 219 mm
Højde (med stativ) 497,7 mm
Vægt (med stativ) 3,5 kg
Bredde (uden stativ) 540,7 mm
Dybde (uden stativ) 39,8 mm
Højde (uden stativ) 320,4 mm
Vægt (uden stativ) 2,3 kg
Emballeringsdata
Stativ type HAS-stativ
Pakkebredde 585 mm
Pakkedybde 447 mm
Pakkehøjde 109 mm