Produkt nr: LS27FG502EUXEN
EAN: 8806097817796
Varenummer: F25457303
billigst-pricerunner
Samsung G50F computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Sort
EU Energy Class E
EU Energy Label
Produktdatablad
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS27FG502EUXEN
EAN: 8806097817796
Varenummer: F25457303
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(1.221,60 ekskl. moms)
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS27FG502EUXEN
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Den ultimative skærmoplevelse med Samsung G50F!
Invester i din visuelle oplevelse i dag og oplev den ultimative skærmydelse med Samsung G50F!
Rengøringsspray til skærmen
=
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 2560 x 1440 pixel
HD-type Quad HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Vis lysstyrke (min.) 240 cd/m²
Responstid Ja
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 180 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Synlig størrelse, horisontal 59,7 cm
Synlig størrelse, vertikal 33,6 cm
Skærm diagonal (metrisk) 68 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
sRGB-dækning (typisk) 99%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Ja
NVIDIA G-SYNC-type G-SYNC Compatible
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync
Spilfunktioner Super Arena Gaming UX
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget mikrofon Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sort
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.2
Udgang til hovedtelefoner Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Netværk
Wi-Fi Nej
Ethernet LAN Nej
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 10,5 cm
Akse Ja
Pivot vinkel -92 - 92°
Drejelig Ja
Drejevinkel område -45 - 45°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -3 - 25°
Skærmvisning (OSD) Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 21 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 36 kWh
Strømforbrug (typisk) 21 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (maks.) 48 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 10 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 10 - 80%
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 614 mm
Dybde (med stativ) 250,2 mm
Højde (med stativ) 517,8 mm
Vægt (med stativ) 4,1 kg
Bredde (uden stativ) 614 mm
Dybde (uden stativ) 45,7 mm
Højde (uden stativ) 361,8 mm
Vægt (uden stativ) 2,9 kg
Emballeringsdata
Stativ type HAS-stativ
Pakkebredde 655 mm
Pakkedybde 114 mm
Pakkehøjde 488 mm