Produkt nr: 34BR65F-B.AEU
EAN: 8806084681560
Varenummer: F24792266
billigst-pricerunner
LG UltraWide 34BR65F-B skærm &#45 LED baglys &#45 34" &#45 AMD FreeSync &#45 IPS &#45 5ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 34BR65F-B.AEU
EAN: 8806084681560
Varenummer: F24792266
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.649,60 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 34BR65F-B.AEU
Display
Skærm diagonal 86,4 cm (34")
Skærmopløsning 2560 x 1080 pixel
HD-type WFHD
Naturligt aspektforhold 21:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 400 cd/m²
Responstid 5 ms
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 75 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,3122 x 0,31 mm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10)
sRGB-dækning (typisk) 99%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 14 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 1.4
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort ud-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.4/2.2
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 15 cm
Akse Ja
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 25°
Skærmvisning (OSD) Ja
Antal OSD sprog 18
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 32 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 42 kWh
Strømforbrug (typisk) 32 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 816,5 mm
Dybde (med stativ) 248,2 mm
Højde (med stativ) 545,2 mm
Vægt (med stativ) 8,7 kg
Bredde (uden stativ) 816,5 mm
Dybde (uden stativ) 51 mm
Højde (uden stativ) 365,3 mm
Vægt (uden stativ) 6 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 940 mm
Pakkedybde 218 mm
Pakkehøjde 516 mm