LG UltraWide 34BA75QE-B skærm - LED baglys - 34" - IPS - 5ms
WQHD 3440x1440 ved 60Hz
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 34BA75QE-B
EAN: 8806096207345
Varenummer: F24922702
billigst-pricerunner
LG UltraWide 34BA75QE-B skærm &#45 LED baglys &#45 34" &#45 IPS &#45 5ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 34BA75QE-B
EAN: 8806096207345
Varenummer: F24922702
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(2.786,40 ekskl. moms)
Produkt nr: 34BA75QE-B
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 34"
Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
HD-type Wide Quad HD
Naturligt aspektforhold 21:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Responstid 5 ms
Skærm form Kurvet
Bedømmelse af skærmkrumning 3800R
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Skærm diagonal (metrisk) 87 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
sRGB-dækning (typisk) 99%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfri teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 10 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB upstream port type USB Type-A
Antal upstream-porte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 4
Antal USB type-C downstream-porte Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 90 W
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
Udgang til hovedtelefoner Ja
Indbygget KVM switch Ja
Netværk
Ethernet LAN Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 150 mm
Drejelig Ja
Drejevinkel område -45 - 45°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 21°
Skærmvisning (OSD) Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 29 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 42 kWh
Strømforbrug (typisk) 29 W
Strømforbrug (standby) 0.5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Intern
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 816.7 mm
Dybde (med stativ) 267.5 mm
Højde (med stativ) 543.5 mm
Vægt (med stativ) 11 kg
Bredde (uden stativ) 816.7 mm
Dybde (uden stativ) 83.6 mm
Højde (uden stativ) 364.4 mm
Vægt (uden stativ) 7.5 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 988 mm
Pakkedybde 203 mm
Pakkehøjde 482 mm