LG UltraGear 32GS75Q-B skærm - 32" - AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, NVIDIA G-SYNC Compatible - IPS - 1ms
QHD 2560x1440 ved 180Hz
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 32GS75Q-B
EAN: 8806096087787
Varenummer: F25000472
billigst-pricerunner
LG UltraGear 32GS75Q-B skærm &#45 32" &#45 AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, NVIDIA G-SYNC Compatible &#45 IPS &#45 1ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 32GS75Q-B
EAN: 8806096087787
Varenummer: F25000472
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(2.058,40 ekskl. moms)
Produkt nr: 32GS75Q-B
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Oplev Gaming i en Ny Dimension med LG UltraGear 32GS75Q-B Skærm!
Oplev gaming i en utrolig QHD-opløsning på 2560x1440 ved 180Hz, der sikrer en krystalklar og skarp billedkvalitet. Dyk ned i dine favoritspil med fantastisk realisme og detaljer, der løfter din gamingoplevelse til nye højder.
Display
Skærm diagonal 31.5"
Skærmopløsning 2560 x 1440 pixel
HD-type Quad HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 400 cd/m²
Responstid 1 ms
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1200:1
Maksimal opdateringshastighed 180 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,2727 x 0,2727 mm
Pixeltæthed 93 ppi
Skærm diagonal (metrisk) 80 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10)
sRGB-dækning (typisk) 99%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Ja
NVIDIA G-SYNC-type G-SYNC Compatible
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync
Flimmerfri teknologi Ja
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sort
Rammeløst design Ja
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 110 mm
Akse Ja
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 15°
Skærmvisning (OSD) Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 32 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 65 kWh
Strømforbrug (typisk) 33.6 W
Strømforbrug (standby) 0.5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 713.9 mm
Dybde (med stativ) 253.7 mm
Højde (med stativ) 501 mm
Vægt (med stativ) 7.5 kg
Bredde (uden stativ) 713.9 mm
Dybde (uden stativ) 54 mm
Højde (uden stativ) 428.2 mm
Vægt (uden stativ) 5.6 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 969 mm
Pakkedybde 168 mm
Pakkehøjde 531 mm