LG UltraGear 32GQ950P-B skærm - LED baglys - 32" - VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible - Nano IPS with ATW (Advanced True Wide Polarizer) - 1ms
4K 3840x2160 : 160Hz, DisplayPort: 144Hz, HDMI: 144Hz)
Rengøringsspray til skærmen
1x
LG UltraGear 32GQ950P-B skærm - LED baglys - 32" - VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible - Nano IPS with ATW (Advanced True Wide Polarizer) - 1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
LG UltraGear 32GQ950P-B skærm - LED baglys - 32" - VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible - Nano IPS with ATW (Advanced True Wide Polarizer) - 1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
5.880,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
5.850,-
DKK
(4.680,00 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
Display
| Skærm diagonal | 80 cm (31.5") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | Nano IPS |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 450 cd/m² |
| Responstid | Ja |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 160 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Pixel pitch | 0,18159 x 0,18159 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 80 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | DisplayHDR 1000, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard for farveskala | DCI-P3 |
| Farveområde | 98% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Smart funktioner | Energibesparende |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Lyddekodere | DTS |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Aftageligt stativ | Ja |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Antal upstream-porte | Ja |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Akse | Ja |
| Hældningsindstilling | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 33 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 102 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 85 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 200 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1506116 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 718,8 mm |
| Dybde (med stativ) | 278 mm |
| Højde (med stativ) | 601 mm |
| Vægt (med stativ) | 11,6 kg |
| Bredde (uden stativ) | 718,8 mm |
| Dybde (uden stativ) | 60,2 mm |
| Højde (uden stativ) | 421 mm |
| Vægt (uden stativ) | 9,3 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 1044 mm |
| Pakkedybde | 168 mm |
| Pakkehøjde | 550 mm |
| Pakkevægt | 15,8 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Strømadapter inkluderet | Ja |
Andre funktioner
| Brandspecifikke teknologier | Crosshair |