LG gram +view 17MT70 skærm
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
3.430,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.400,-
DKK
(2.720,00 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 17" |
| Skærmteknologi | LED |
| Skærmopløsning | 2560 x 1600 pixel |
| HD-type | WQXGA |
| Naturligt aspektforhold | 16:10 |
| Paneltype | IPS |
| Skærmens lysstyrke | 350 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1200:1 |
| Berøringsskærm | Nej |
| Standard for farveskala | DCI-P3 |
| Skærm diagonal (metrisk) | 43.2 cm |
TV-tuner
| Tuner type | Nej |
Lyd
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 3 W |
Lagring
| Indbygget kortlæser | Nej |
Porte & Grænseflader
| USB-port | Ja |
| USB porttype | USB Type-C |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Antal USB-porte | 2 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| Antal mini HDMI-porte | Ja |
Funktioner
| Produkttype | Bærbar skærm |
| Produktfarve | Sort, Rustfrit stål |
| LED-indikatorer | Strøm |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 10 kWh |
| Strømkilde type | Vekselstrøm, USB |
Vægt & størrelser
| Højde | 264.9 mm |
| Bredde | 379.7 mm |
| Vægt | 780 g |
| Dybde | 8.9 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | HDMI to Mini-HDMI, USB Type-C til USB Type-C |
| Bæretaske | Ja |
