Produkt nr: 27US500-W.AEU
EAN: 8806096167892
Varenummer: F25291395
billigst-pricerunner
LG 27US500-W computerskærm 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pixel 4K Ultra HD LCD Hvid
Producent: Noname
Produkt nr: 27US500-W.AEU
EAN: 8806096167892
Varenummer: F25291395
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(1.451,20 ekskl. moms)
Producent: Noname
Produkt nr: 27US500-W.AEU
Læs mere her
Oplev en verden af skarphed og detaljer med LG 27\'\' UltraFine 27US500-W skærm.
Bestil din LG 27\'\' skærm i dag og oplev den ultimative kombination af skarphed, komfort og stil.
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
HD-type 4K Ultra HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
Berøringsskærm Ingen
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Responstid 5 ms
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,1554 x 0,1554 mm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Standard for farveskala DCI-P3
Farveområde 90%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Ingen
AMD FreeSync Ingen
Flimmerfri teknologi Ja
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Ingen
Indbygget kamera Ingen
Design
Markedspositionering Hjem
Produktfarve Hvid
Rammeløst design Ja
Farve Hvid
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ingen
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
Antal DisplayPorts 1
DisplayPort-version 1.4
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ingen
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 15°
Skærmvisning (OSD) Ja
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 26 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 34 kWh
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 613,5 mm
Dybde (med stativ) 214,9 mm
Højde (med stativ) 454,7 mm
Vægt (med stativ) 5,5 kg
Bredde (uden stativ) 613,5 mm
Dybde (uden stativ) 45,4 mm
Højde (uden stativ) 363,5 mm