Produkt nr: 27BA550-B.AEUQ
EAN: 8806096097717
Varenummer: F24895750
billigst-pricerunner
LG 27BA550-B skærm &#45 LED baglys &#45 27" &#45 IPS &#45 5ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27BA550-B.AEUQ
EAN: 8806096097717
Varenummer: F24895750
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.278,40 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27BA550-B.AEUQ
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Oplev hver detalje med LG 27BA550-B skærm! Den har farverig IPS-teknologi, lynhurtig 5ms responstid og en forbløffende Full HD opløsning på 1920x1080 ved 100Hz. Med LED baggrundslys får du lysstærke og livagtige farver i hvert billede.
Vær klar til at fordybe dig i dine yndlingsfilm og spil med den store 27\" skærm, der giver en imponerende visuel oplevelse. Den høje opdateringshastighed på 100Hz sikrer glatte overgange og reducerer sløring, så du kan nyde en knivskarp og flydende billedkvalitet.
Rengøringsspray til skærmen
=
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Paneltype IPS
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Responstid 5 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Standard for farveskala sRGB
Farveområde 99%
Præstation
Flimmerfri teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 2 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
Antal upstream-porte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 2
Antal VGA-porte (D-sub) Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 1.4
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.2
Udgang til hovedtelefoner Ja
Ergonomisk
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Kan monteres på væggen Ja
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 15 cm
Akse Ja
Drejelig Ja
Drejevinkel område 0 - 45°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 21°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) D
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 15 kWh
Strømforbrug (slukket) 0,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V