Produkt nr: 27BA400-B.AEUQ
EAN: 8806096207161
Varenummer: F25156687
billigst-pricerunner
LG 27BA400-B computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27BA400-B.AEUQ
EAN: 8806096207161
Varenummer: F25156687
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(788,00 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 27BA400-B.AEUQ
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Nej
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) 250 cd/m²
Skærmens lysstyrke (typisk) 200 cd/m²
Responstid 5 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,3114 x 0,3114 mm
Pixeltæthed 81,59 ppi
Skærm diagonal (metrisk) 69 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Nej
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget mikrofon Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Hjem
Indbygget USB-hub Nej
DVI-port Nej
Udgang til hovedtelefoner Ja
Netværk
Wi-Fi Nej
Ethernet LAN Nej
Ergonomisk
Højdejustering Nej
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde 5 - 15°
Skærmvisning (OSD) Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 20 kWh
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 240 V
Udgangsspænding for vekselstrømsadapter 19 V
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 612 mm
Dybde (med stativ) 190 mm
Højde (med stativ) 454,9 mm
Vægt (med stativ) 3,5 kg
Bredde (uden stativ) 612 mm
Dybde (uden stativ) 56,2 mm
Højde (uden stativ) 362,5 mm
Vægt (uden stativ) 3,1 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 670 mm
Pakkedybde 443 mm
Pakkehøjde 150 mm