Produkt nr: 24BA550-B.AEUQ
EAN: 8806096097656
Varenummer: F24895744
billigst-pricerunner
LG 24BA550-B skærm &#45 LED baglys &#45 24" &#45 IPS &#45 5ms
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 24BA550-B.AEUQ
EAN: 8806096097656
Varenummer: F24895744
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 04/06-2026
(1.271,20 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 24BA550-B.AEUQ
Læs mere her
Oplev en visuel fest med Full HD-opløsning (1920x1080) ved 100Hz, der leverer krystalklar skarphed og billedkvalitet. Uanset om du bruger skærmen til arbejde eller underholdning, vil du elske det dybe sortniveau og den brede betragtningsvinkel, som IPS-teknologien giver dig.
Display
Skærm diagonal 60,5 cm (23.8")
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Responstid 5 ms
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1300:1
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
sRGB-dækning (typisk) 99%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfri teknologi Ja
Smart funktioner Energibesparende
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Design
Produktfarve Sort
Aftageligt stativ Ja
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
Antal upstream-porte Ja
DisplayPort-version 1.2
Udgang til hovedtelefoner Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 11 cm
Akse Ja
Drejelig Ja
Drejevinkel område -45 - 45°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 21°
Skærmvisning (OSD) Ja
Antal OSD sprog 18
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) D
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 13 kWh
Strømforbrug (typisk) 14,4 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Indgangsstrøm 2.2 A
Udgangsspænding for vekselstrømsadapter 19 V
Strømforsyningstype Intern
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1967645
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 538,6 mm
Dybde (med stativ) 239,9 mm
Højde (med stativ) 508,9 mm
Vægt (med stativ) 4,45 kg
Bredde (uden stativ) 538,6 mm
Dybde (uden stativ) 50,8 mm
Højde (uden stativ) 319,8 mm
Vægt (uden stativ) 2,65 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 610 mm
Pakkedybde 165 mm
Pakkehøjde 482 mm