Lenovo ThinkVision S27i-30 skærm - WLED - 27" - IPS - 4ms,6ms
Full HD 1920x1080 ved 100Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.546,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.516,-
DKK
(1.212,80 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
=
1.676,-
DKK
(1.340,80 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 27" |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Type af baggrundslys | W-LED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | 6 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1300:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 3000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Responstid (hurtig) | 4 ms |
| Pixel pitch | 0,311 x 0,311 mm |
| Pixeltæthed | 82 ppi |
| Synlig størrelse, horisontal | 597.9 mm |
| Synlig størrelse, vertikal | 336.3 mm |
| Farvedybde | 8 Bit |
| Standard for farveskala | sRGB |
| Farveområde | 99% |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
Præstation
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Indbygget mikrofon | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Produktfarve | Grå |
| Farvenavn | Storm Grey |
| Frontkantfarve | Grå |
| Aftageligt stativ | Ja |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Nej |
| Antal VGA-porte (D-sub) | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Lydudgang | Ja |
Netværk
| Ethernet LAN | Nej |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Nej |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 22° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 22 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 19.5 W |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 36 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0.5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 612.3 mm |
| Dybde (med stativ) | 184.9 mm |
| Højde (med stativ) | 475 mm |
| Vægt (med stativ) | 4.5 kg |
| Bredde (uden stativ) | 612.3 mm |
| Dybde (uden stativ) | 43.5 mm |
| Højde (uden stativ) | 368 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3.6 kg |
| Facet bredde (side) | 2.3 mm |
| Facet bredde (øverste) | 2.3 mm |
| Facet bredde (bund) | 21 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 720 mm |
| Pakkedybde | 125 mm |
| Pakkehøjde | 452 mm |
| Pakkevægt | 6.9 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI |
| Hurtig start guide | Ja |
| HDMI-kabellængde | 1.8 m |
| Strømkabellængde | 1.8 m |
Andre funktioner
| Kompatible operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Certificering | ENERGY STAR® Certified, TCO 9.0, TCO Edge 2.0, EPEAT™ Gold, RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-E) Eyesafe® Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland® Eye Comfort |