Produkt nr: CMI-GA27FC-EU
EAN: 4719512154298
Varenummer: F25400506
billigst-pricerunner
Cooler Master Gaming GA27FC computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD Sort
Producent: Cooler Master
Produkt nr: CMI-GA27FC-EU
EAN: 4719512154298
Varenummer: F25400506
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(800,00 ekskl. moms)
Producent: Cooler Master
Produkt nr: CMI-GA27FC-EU
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Rengøringsspray til skærmen
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Paneltype IPS
Berøringsskærm Ingen
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Responstid 4 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Svartid (MPRT) 1 ms
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1500:1
Maksimal opdateringshastighed 120 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Skærm diagonal (metrisk) 68,5 cm
Standard for farveskala sRGB
Adobe RGB dækning 105%
Præstation
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Ingen
Indbygget kamera Ingen
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sort
Rammeløst design Ja
Frontkantfarve Sort
Aftageligt stativ Ja
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ingen
Antal VGA-porte (D-sub) 1
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 1
HDMI-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ingen
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ingen
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 20°
Plug and play Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 21 kWh
Strømforbrug (maks.) 24 W
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Vægt & størrelser
Vægt (med stativ) 3,53 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 156 mm
Pakkedybde 687 mm
Pakkehøjde 443 mm