ASUS TUF Gaming VG279QM skærm - LED baglys - 27" - NVIDIA G-SYNC Compatible - IPS - 1ms
Full HD 1920x1080 : 280Hz, HDMI: 240Hz)
Rengøringsspray til skærmen
1x
ASUS TUF Gaming VG279QM skærm - LED baglys - 27" - NVIDIA G-SYNC Compatible - IPS - 1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
ASUS TUF Gaming VG279QM skærm - LED baglys - 27" - NVIDIA G-SYNC Compatible - IPS - 1ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.729,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.699,-
DKK
(1.359,20 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
ASUS TUF Gaming VG279QM skærm - LED baglys - 27" - NVIDIA G-SYNC Compatible - IPS - 1ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
ASUS TUF Gaming VG279QM skærm - LED baglys - 27" - NVIDIA G-SYNC Compatible - IPS - 1ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
1.859,-
DKK
(1.487,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 27" |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 400 cd/m² |
| Responstid | 1 ms |
| Skærmoverflade | Mat |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 280 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,78 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,311 x 0,311 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 597.6 mm |
| Synlig størrelse, vertikal | 336.15 mm |
| Digital horisontal frekvens | 30 - 255 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 280 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Standard for farveskala | sRGB |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
| 3D | Nej |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | Nej |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| DVI-port | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Lydindgang | Nej |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
| HDCP | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 130 mm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -90 - 90° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 33° |
| LED-indikatorer | Status |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 33 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 26.1 W |
| Strømforbrug (standby) | 0.5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0.3 W |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 399153 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 619.4 mm |
| Dybde (med stativ) | 211.37 mm |
| Højde (med stativ) | 506.73 mm |
| Vægt (med stativ) | 5.6 kg |
| Bredde (uden stativ) | 619.4 mm |
| Dybde (uden stativ) | 50.58 mm |
| Højde (uden stativ) | 362.65 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3.3 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 700 mm |
| Pakkedybde | 190 mm |
| Pakkehøjde | 458 mm |
| Pakkevægt | 8.2 kg |
Andre funktioner
| TV-tuner, integreret | Nej |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |