Produkt nr: 90LM0BJ0-B01171
EAN: 4711387871508
Varenummer: F25339608
billigst-pricerunner
ASUS TUF Gaming VG279QE5A computerskærm 68,6 cm (27") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
Producent: ASUS
Produkt nr: 90LM0BJ0-B01171
EAN: 4711387871508
Varenummer: F25339608
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(978,40 ekskl. moms)
Producent: ASUS
Produkt nr: 90LM0BJ0-B01171
Læs mere her
Rengøringsspray til skærmen
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Ja
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Responstid Ja
Svartid (MPRT) Ja
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1500:1
Maksimal opdateringshastighed 146 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,311 x 0,311 mm
Synlig størrelse, horisontal 59,8 cm
Synlig størrelse, vertikal 33,6 cm
Digital horisontal frekvens 30 - 180 kHz
Digital vertikal frekvens 48 - 146 Hz
Skærm diagonal (metrisk) 69 cm
Standard for farveskala DCI-P3, sRGB
sRGB-dækning (typisk) 125%
Farveskala DCI-P3 90%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Lav Blue Light teknologi Ja
Spiltilstand Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.2
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Nej
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 23°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 21 kWh
Strømforbrug (typisk) 16,7 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Strømforbrug (strømbesparelse) 0,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 2254275
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 615 mm
Dybde (med stativ) 193 mm
Højde (med stativ) 453 mm
Vægt (med stativ) 4,4 kg
Bredde (uden stativ) 615 mm
Dybde (uden stativ) 60 mm
Højde (uden stativ) 369 mm
Vægt (uden stativ) 3,6 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 680 mm
Pakkedybde 171 mm
Pakkehøjde 450 mm