GIGABYTE MO27Q28G computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD OLED Sort
Producent: GIGABYTE
Produkt nr: MO27Q28G
EAN: 4719331872663
Varenummer: F25439743
billigst-pricerunner
Producent: GIGABYTE
Produkt nr: MO27Q28G
EAN: 4719331872663
Varenummer: F25439743
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(4.154,40 ekskl. moms)
Produkt nr: MO27Q28G
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Fremragende billedkvalitet og skarp detaljegengivelse
Rengøringsspray til skærmen
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 2560 x 1440 pixel
HD-type Quad HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi OLED
Paneltype WOLED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 335 cd/m²
Responstid 0,03 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1500:1
Maksimal opdateringshastighed 280 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,2292 x 0,2292 mm
Synlig størrelse, horisontal 58,7 cm
Synlig størrelse, vertikal 33 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) DisplayHDR True Black 500
Farvedybde 10 Bit
Standard for farveskala DCI-P3
Farveområde 99,5%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Ja
NVIDIA G-SYNC-type G-SYNC Compatible
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync Premium Pro
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Ja
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 10 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sort
Frontkantfarve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
USB upstream port type USB Type-C
Antal USB Type-C opstrømsporte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 2
USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 18 W
DVI-port Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.1
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 13 cm
Akse Ja
Pivot vinkel 0 - 90°
Drejelig Ja
Drejevinkel område 0 - 15°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 21°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 25 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 33 kWh
Strømforbrug (typisk) 35 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 604,4 mm
Dybde (med stativ) 187,5 mm
Højde (med stativ) 526,5 mm
Vægt (med stativ) 6 kg
Bredde (uden stativ) 604,4 mm
Dybde (uden stativ) 54,4 mm
Højde (uden stativ) 350,2 mm
Vægt (uden stativ) 4,05 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 795 mm
Pakkedybde 131 mm
Pakkehøjde 475 mm