ASUS ProArt PA148CTV skærm - LED baglys - 14" - IPS - 5ms
Full HD 1920x1080
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
3.540,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.510,-
DKK
(2.808,00 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 35,6 cm (14") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Type af baggrundslys | LED |
| Berøringsskærm | Ja |
| Berøringsskærmstype | Bordplade |
| Berøringsskærm teknologi | Projekteret kapacitivt systemet |
| Berøringsteknologi | Multi-touch |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke | 300 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Skærm form | Flad |
| Understøttede grafikopløsninger | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Billedformat | 16:9 |
| Kontrastforhold (typisk) | 700:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,16 x 0,16 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 30,9 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 17,4 cm |
| sRGB-dækning (typisk) | 100% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 1 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget mikrofon | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Grafisk design |
| Produktfarve | Sort |
| Frontkantfarve | Sort |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Antal USB type-C downstream-porte | 1 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| DVI-port | Ingen |
| HDMI | Ingen |
| Antal micro-HDMI-porte | 1 |
| Lydindgang | Ingen |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
Ergonomisk
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ingen |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 11 kWh |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 407449 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 326,1 mm |
| Dybde (med stativ) | 12 mm |
| Højde (med stativ) | 204,4 mm |
| Vægt (med stativ) | 740 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 413 mm |
| Pakkedybde | 90 mm |
| Pakkehøjde | 342 mm |
| Pakkevægt | 2,5 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Micro-HDMI, USB Type-C til USB Type-A |
| Strømadapter inkluderet | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |