Lenovo ThinkPad USB 3.0 Ultra Dock
dockingstation - USB - HDMI - GigE
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 4 |
| Antal DisplayPorts | 2 |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | Ja |
Præstation
| Indbygget kortlæser | Nej |
| Produktfarve | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Lenovo |
| Kapabilitet | ThinkPad |
| Certificering | TUV Mark,Serbia,RCM,BSMI,VCCI,CB,Ukraine DOC,South Africa,SABS (South Africa),SABS-LoA,Israel,FCC,ICES,KCC,UL/cUL(USA/Canada),EAC |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -5 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 95% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 150 mm |
| Dybde | 80 mm |
| Højde | 32 mm |
| Vægt | 220 g |
Emballage indhold
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |