Produkt nr: 32LQ63006LA.AEU
EAN: 8806091636959
Varenummer: F22188862
billigst-pricerunner
LG 32LQ63006LA LQ6300 Series
LG 32LQ63006LA LQ6300 Series
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 32LQ63006LA.AEU
EAN: 8806091636959
Varenummer: F22188862
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.787,20 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 32LQ63006LA.AEU
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Display
Skærm diagonal 81,3 cm (32")
HD-type Fuld HD
Skærmteknologi LED
Skærm form Flad
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
TV-tuner
Tuner type Digital
System for digitalt signalformat DVB-S2, DVB-T2
Smart TV
Smart TV Ja
Internet TV Ja
Operativsystem installeret WebOS
Version af operativsystem 22
Understøtter Apple AirPlay 2 Ja
Hybrid broadband TV udsendelse (HbbTV) Ja
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version 2.0.1
Video-apps Catch-up TV
Lyd
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 10 W
Lyddekodere Dolby Digital
Forbedret lydreturkanal (eARC) Ja
Netværk
Wi-Fi Ja
Bluetooth Ja
Ethernet LAN Ja
Miracast Ja
Design
Produktfarve Sort
Farvenavn Ceramic Black
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 200 x 200 mm
Rullevisning Nej
Præstation
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
Understøttelse af Smartphone-fjernbetjening Ja
Porte & Grænseflader
HDMI-version 1.4
Audio Return Channel (ARC) Ja
Indgang til pc'en (D-Sub) Nej
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
Antal USB 2.0-porte Ja
Digital akustisk og optisk udgang Ja
Fælles grænseflade (CI) Ja
Fælles grænseflade (CI +) Ja
Antal HDMI-porte 2
Administrationsfunktioner
Skærmvisning (OSD) Ja
Strømstyring
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 27 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 40 kWh
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 736 mm
Dybde (med stativ) 180 mm
Højde (med stativ) 464 mm
Vægt (med stativ) 4,7 kg
Bredde (uden stativ) 736 mm
Dybde (uden stativ) 82,9 mm
Højde (uden stativ) 437 mm
Vægt (uden stativ) 4,65 kg
Stativ bredde 60,6 cm
Emballeringsdata
Pakkebredde 812 mm
Pakkedybde 142 mm
Pakkehøjde 510 mm