Produkt nr: PLASMA-W200BLACK
EAN: 8717371446826
Varenummer: F24666963
billigst-pricerunner
Neomounts PLASMA-W200 bøjle
Neomounts PLASMA-W200 bøjle
Producent: NeoMounts
Produkt nr: PLASMA-W200BLACK
EAN: 8717371446826
Varenummer: F24666963
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(716,80 ekskl. moms)
Producent: NeoMounts
Produkt nr: PLASMA-W200BLACK
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Fuld kontrol og fleksibilitet til dit flade TV med Neomounts PLASMA-W200 vægbeslaget i sort!
Montering
Maksimal vægtkapacitet 100 kg
Minimal skærmstørrelse kompatibilitet 94 cm (37")
Antal understøttede skærme Ja
Maksimal vægtkapacitet (pr. skærm) 100 kg
Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet 2,16 m (85")
Montering interface kompatibilitet (min.) 200 x 200 mm
Montering interface kompatibilitet (maks.) 865 x 480 mm
Monteringstype Væg
Ergonomisk
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde 0 - 30°
Afstand til væggen (maks.) 8,3 cm
Design
Husmateriale Stål
Produktfarve Sort
Tekniske detaljer
Oprindelsesland Kina
Lockable Hængelås medfølger ikke
Pakke nettovægt 6,25 kg
Vægt & størrelser
Bredde 904 mm
Dybde 83 mm
Højde 500 mm
Vægt 5,39 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 235 mm
Pakkedybde 85 mm
Pakkehøjde 930 mm
Pakkevægt 6,3 kg
Logistik data
Hovedkassens bredde (udvendigt) 960 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 185 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 250 mm