goobay HDMI-kabel med Ethernet
5 m
Funktioner
| Kabellængde | 5 m |
| Stik 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Produktfarve | Sort |
| HDMI-version | 1.4 |
| 3D | Ja |
| Understøttede grafikopløsninger | 3840 x 2160 |
| Understøttede videotilstande | 2160p |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| HDMI Ethernet-kanal | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 2.2 |
| Dataoverførselshastighed | 10,2 Gbit/sek. |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| Maksimal opdateringshastighed | 30 Hz |
| AWG-ledningsstørrelse | 30 |
| Stikforbindelse kontakter plettering | Guld |
| Kabeltype | Rundt kabel |
| Ferritperle | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Nominel dæmpning | CE, WEEE |
Vægt & størrelser
| Kabeldiameter | 6 mm |
Emballeringsdata
| Pakketype | Polybag |
| Antal pr. pakke | 1 stk |