Gembird WM-42F-01 monteringssæt
for Tv - fikseret - fin tekstursort
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 30 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 58,4 cm (23") |
| Antal understøttede skærme | Ja |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 106,7 cm (42") |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 75 x 75 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 200 x 200 mm |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75,100 x 100,200 x 100,200 x 200 |
| Monteringstype | Væg |
Ergonomisk
| Højdejustering | Nej |
| Hældningsindstilling | Nej |
| Drejelig | Nej |
| Rotation | Nej |
| Afstand til væggen (maks.) | 2,5 cm |
Design
| Husmateriale | Metal |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 225 mm |
| Højde | 25 mm |
| Vægt | 740 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Pakkebredde | 110 mm |
| Pakkedybde | 260 mm |
| Pakkehøjde | 40 mm |
| Pakkevægt | 900 g |
| Pakketype | Kasse |