Ergonomic Monitor Desk Stand
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 7 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 43,2 cm (17") |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 81,3 cm (32") |
| Velegnet til tv | Ja |
| Monteringstype | Skrivebord |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 75 x 75 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 100 x 100 mm |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ja |
| Højdejusteringstype | Vejledning |
| Højdejusteringsområde | 265 - 415 mm |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 0 - 30° |
| Drejelig vinkel | 30° |
| Rotationsvinkel | 90° |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Nem at installere | Ja |
| Produktionsland | Kina |
Vægt & størrelser
| Bredde | 240 mm |
| Dybde | 200 mm |
| Højde | 570 mm |
| Vægt | 3 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 275 mm |
| Pakkedybde | 112 mm |
| Pakkehøjde | 430 mm |
| Pakkevægt | 3,6 kg |