DELTACO Office ARM-035 monteringssæt
for 2 LCD displays - sort
Montering
| Maksimal vægtkapacitet | 16 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 43,2 cm (17") |
| Antal understøttede skærme | 2 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 81,3 cm (32") |
| Montering | Klemme/bolt gennemgang |
| Monteringstype | Skrivebord |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 75 x 75 mm |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 100 x 100 mm |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100,75 x 75 mm |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ja |
| Højdejusteringstype | Vejledning |
| Hældningsindstilling | Ja; Ja |
| Hældningsvinkelområde | -45 - 45° |
| Drejelig | Ja; Ja |
| Drejevinkel område | -90 - 90° |
| Rotation | Ja; Ja |
| Rotationsvinkel | 360° |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
Design
| Husmateriale | Aluminium |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 944 mm |
| Dybde | 125 mm |
| Højde | 590 mm |
| Vægt | 4,34 kg |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 410 mm |
| Pakkedybde | 130 mm |
| Pakkehøjde | 310 mm |
| Pakkevægt | 5,24 kg |
Emballage indhold
| Inklusiv klemme | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 410 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 130 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 420 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 21,9 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 4 stk |
| Palle nettohøjde | 130 cm; 160 cm |
| Toldproduktkode (TARIC) | 8302500000 |
| Produkter pr. palle | 48 stk |
| Palle nettodybde | 13 cm; 5 cm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |
| Palle nettobredde | 41 cm; 15 cm |
| Oprindelsesland | Kina |
| Pallens bruttovægt | 263 kg |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 41 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 13 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 42 cm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 22,4 kg |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 4 stk |