Nedis 2-porttinen HDMI-jakaja
Porte & Grænseflader
| Video porttype | HDMI |
| Videoudgang | 2x HDMI |
| Antal videoporte | 3 |
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Acrylonitrilbutadienstyren, Polyvinylchlorid (PVC) |
| Maksimal opløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| 3D | Ja |
| Båndbredde | 225 MHz |
| LED-indikatorer | Kontroller, Strøm |
Strømstyring
| USB-drevet | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 95 mm |
| Pakkedybde | 95 mm |
| Pakkehøjde | 95 mm |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | USB |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |