HDMI splitter 1x4, 8K@60Hz
Porte & Grænseflader
| Video porttype | HDMI |
| Videoudgang | 4x HDMI |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal videoporte | 4 |
| Understøtter forbrugerelektronik (CEC) | Ja |
| DC-in-stik | Ja |
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Metal |
| Maksimal opløsning | 7680 x 4320 pixel |
| HD-type | 8K Ultra HD |
| 3D | Ja |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| HDCP-version | 1.4/2.2/2.3 |
| Udvidet display identifikationsdata (EDID) | Ja |
| Dataoverførselshastighed | 48 Gbit/sek. |
| HDCP | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
| Indbygget skaler | Ja |
| Antal understøttede skærme | 4 |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 110 - 230 V |
| Strømforbrug (typisk) | 2,5 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 142 mm |
| Dybde | 70,6 mm |
| Højde | 17,6 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 50 °C |