Club 3D SenseVision Multi Stream Transport (MST) Hub CSV-6200H
video-/audiosplitter - 2 porte
Porte & Grænseflader
| Video porttype | HDMI |
| Video indgang | DisplayPort 1.2 |
| Videoudgang | 2x HDMI |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal videoporte | 2 |
| DC-in-stik | Ja |
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| Maksimal opløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Kabellængde | 0,2 m |
| HD-Ready | Ja |
| HDCP | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Nem at installere | Ja |
| Certificering | EMI CA, FCC, ROHs, WEEE |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 5 V |
| Indgangsstrøm | 2 A |
| USB-drevet | Ja |
Vægt & størrelser
| Dimensioner (BxDxH) | 244 x 49 x 11 mm |
| Vægt | 54 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Pakkelængde | 24 cm |
| Pakkebredde | 160 mm |
| Pakkedybde | 18 mm |
| Pakkevægt | 9 g |
| Pakketype | Polybag |
| Vægt af papir/papemballage | Nej |
| Vægt af plastemballage | 11 g |
| Total paper/cardboard packaging weight | Nej |
| Total plastic packaging weight | 22 g |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |
| Kabler inkluderet | Micro-USB |
| Emballageindhold | -Multi Stream Transport (MST) Hub DisplayPort 1.2 to HDMI™ Dual Monitor -USB to Micro USB Cable for power -Quick Installation Guide |
Tekniske detaljer
| Tilslutning til system-enhed | DisplayPort 1.2 |
| Tekniske funktioner | Resolution Support up to 2 x 3840 x 2160 at 30Hz or 2 x 2560 x1600 at 60Hz |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8473 3020 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 5 stk |