Nedis videoadapter
HDMI / USB 3.2 Gen 1 - 20 cm
Præstation
| USB-stik type | USB Type-C |
| USB-stik køn | Hanstik |
| USB version | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| DVI-udgang | Ingen |
| HDMI udgang | Ja |
| Udgang DisplayPort | Ingen |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Strøm | 3 A |
Design
| Produktfarve | Sølv |
| Husmateriale | Nylon |
Strømstyring
| Strømforbrug (maks.) | 60 W |
Vægt & størrelser
| USB-kabellængde | 0,2 m |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |
| Pakkebredde | 25 mm |
| Pakkedybde | 85 mm |
| Pakkehøjde | 250 mm |
| Pakkevægt | 80 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |