SPIGEN S571W MAGSAFE BLUETOOTH SELFIE STICK TRIPOD DUNE BEIGE
Funktioner
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren, Aluminium, Polykarbonat (PC), Silikone |
| Velegnet til | Smartphone |
| Produktfarve | Beige |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Bluetooth | Ja |
| Maksimal vægtkapacitet | 2 kg |
| Teleskopisk | Ja |
| Enhed, maksimal bredde | 62 cm |
| Grænseflade | USB |
| Håndledsrem inkluderet | Ja |
| Kapabilitet | iPhone 16 / 16 Plus / 16 Pro / 16 Pro Max / iPhone 15 / 15 Plus / 15 Pro / 15 Pro Max / 14 / 14 Plus / 14 Pro / 14 Pro Max / 13 mini / 13 / 13 Pro / 13 Pro Max / 12 mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max |
Strømstyring
| Batterispænding | 5 V |
| Batterikapacitet | 65 mAh |
| Batteriets levetid | 20 t |
| Opladningstid | 1 t |
Vægt & størrelser
| Vægt | 170 g |
| Længde (maks) | 62 cm |
| Foldet længde | 16,7 cm |
Emballage indhold
| Fjernbetjening inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Kabler inkluderet | USB |