Hama Fancy Stand II 110
Funktioner
| Materiale | Aluminium, Plast |
| Velegnet til | Smartphone |
| Produktfarve | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Alle mærker |
| Bluetooth | Ja |
| Udløserknap | Ja |
| Teleskopisk | Ja |
| Mindste enhedsbredde | 6,2 cm |
| Enhed, maksimal bredde | 9 cm |
Flash
| Maksimal driftstilstand | 10 m |
Strømstyring
| Batteriteknologi | Lithium |
| Batteritype | CR1632 |
Vægt & størrelser
| Vægt | 195 g |
| Længde (maks) | 110 cm |
| Foldet længde | 24 cm |
Emballage indhold
| Antal | 1 |
| Brugervejledning | Ja |