Samsung Galaxy Note 4 Series
Funktioner
| Produkttype | Hjemknap |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Kapabilitet | Galaxy Note 4 |
| Produktfarve | Grå |
Vægt & størrelser
| Bredde | 250 mm |
| Højde | 400 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Vægt | 90 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 250 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 400 mm |
| Pakkevægt | 100 g |
| Pakketype | Kasse |