Samsung Galaxy A16 4G/A16 5G
| Produkttype | Skærmbeskytter - glas |
| Pakketype | Kuvert |
| Beregnet til | Mobiltelefon |
| Beskyttelse | Ridsebeskyttelse, chipbeskyttelse, revneresistent, stødresistent, brudsikker, fingeraftryksresistent |
| Pakkeindhold | Skærmbeskytter, rensepakke |
| Produktmateriale | Hærdet glas (9H) |
| Belægning | Oleofobisk |
| Vægt | 70 g |
| Farve | Klar |
| Egenskaber | Brug med omhu |
| Overensstemmelsesstandarder | FSC |
| Bredde ved forsendelse | 10.3 cm |
| Dybde ved forsendelse | 0.3 cm |
| Højde ved forsendelse | 19.2 cm |
| Vægt ved forsendelse | 80 g |
| Designet for | Samsung Galaxy S24 FE |