random_gEnHHfzLZz
Funktioner
| Produkttype | Skærm |
| Mærke kompatibilitet | Xiaomi |
| Kapabilitet | Xiaomi Redmi 9 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 60 mm |
| Højde | 160 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Vægt | 150 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 60 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 160 mm |
| Pakkevægt | 150 g |