PanzerGlass
skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform
Funktioner
| Protector type | Klar skærmbeskytter |
| Kapabilitet | Google - New Pixel 8a 5G |
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent, Stødresistent |
| Mærke kompatibilitet | |
| Installationstype | Fuld klæbemiddel |
| Oprindelsesland | Kina |
Præstation
| Produktfarve | Transparent |
| Materiale | Hærdet glas, Polyethylenterephthalatfolie (PET), Silikone |
| Tør påføring | Ja |
| Boble-fri applikation | Ja |
| Nem at anvende | Ja |
| Nem at fjerne | Ja |
| Nem at rengøre | Ja |
| Afrundede kanter | Ja |
| Fingeraftryk resistent | Ja |
| Fedtafvisende belægning | Ja |
Vægt & størrelser
| Skærmstørrelse (HxB) | 150,74 x 69,29 mm |
| Bredde | 69,3 mm |
| Tykkelse | 0,47 mm |
| Dybde | 0,47 mm |
| Højde | 150,7 mm |
| Vægt | 21 g |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Rengøringsklud | Ja |
| Rengøringssæt | Ja |
| Tørservietter | Ja |
| Vådservietter | Ja |
| Pakketype | Hængende boks |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 108 mm |
| Pakkedybde | 12 mm |
| Pakkehøjde | 195 mm |
| Pakkevægt | 59 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 7007190000 |