PanzerGlass HardCase Black Edition
bagsidecover til mobiltelefon
Funktioner
| Farvenavn | Black |
| Kapabilitet | Samsung - Galaxy A55 5G |
| Etui-type | Cover |
| Materiale | Hærdet glas, Polyethylenterephthalatfolie (PET), Silikone |
| Produktfarve | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Beskyttelsesfunktioner | Ridseresistent, Stødresistent |
| Fingeraftryk resistent | Ja |
| Beskyttelse mod gulning | Ja |
| Militærstandard | MIL-STD-810H |
| Fedtafvisende belægning | Ja |
| Nem at anvende | Ja |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 100% |
| Genbrugsmaterialer brugt til at lave | Polykarbonat (PC) |
| Oprindelsesland | Kina |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Tekniske detaljer
| Bæredygtige teknologier og materialer | 100% recycled post-consumer polycarbonate |
Vægt & størrelser
| Bredde | 82,1 mm |
| Højde | 166,2 mm |
| Dybde | 11,6 mm |
| Tykkelse | 1,16 cm |
| Vægt | 35 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 108 mm |
| Pakkedybde | 18 mm |
| Pakkehøjde | 195 mm |
| Pakkevægt | 60 g |
| Pakketype | Hængende boks |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 3926909790 |