Mobile Battery 12.71Wh Li-Pol
Funktioner
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterispænding | 3,85 V |
| Batterikapacitet | 12,71 Wh |
Vægt & størrelser
| Bredde | 43,5 mm |
| Højde | 82,4 mm |
| Dybde | 5,1 mm |
| Vægt | 40 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 99 mm |
| Pakkedybde | 18 mm |
| Pakkehøjde | 162,5 mm |
| Pakkevægt | 80 g |
| Pakketype | Kasse |