Loudspeaker Black for Samsung
Funktioner
| Produkttype | Højttaler |
| Mærke kompatibilitet | Samsung |
| Kapabilitet | Galaxy A5 SM-A500 |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 20 mm |
| Højde | 50 mm |
| Dybde | 10 mm |
| Vægt | 90 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 20 mm |
| Pakkedybde | 10 mm |
| Pakkehøjde | 50 mm |
| Pakkevægt | 100 g |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Antal | 1 |