LCD Screen
Funktioner
| Produkttype | Skærm |
| Mærke kompatibilitet | Microsoft |
| Kapabilitet | Lumia 435 |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 140 mm |
| Højde | 240 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Vægt | 90 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 140 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 240 mm |
| Pakkevægt | 100 g |
| Pakketype | Kasse |