LCD Flex Connector for Apple
Vægt & størrelser
| Bredde | 60 mm |
| Højde | 160 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Vægt | 200 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 60 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 160 mm |
| Pakkevægt | 300 g |
| Bredde | 60 mm |
| Højde | 160 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Vægt | 200 g |
| Pakkebredde | 60 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 160 mm |
| Pakkevægt | 300 g |