Iphone XS MAX OEM Black
Funktioner
| Produkttype | Skærm |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kapabilitet | iPhone XS Max |
| Produktfarve | Sort |
| Skærm diagonal | 16,5 cm (6.5") |
| Skærmopløsning | 1242 x 2688 pixel |
| Berøringsskærm | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 120 mm |
| Højde | 40 mm |
| Dybde | 200 mm |
| Vægt | 80 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 179 mm |
| Pakkedybde | 99 mm |
| Pakkehøjde | 12 mm |
| Pakkevægt | 90 g |
| Pakketype | Kasse |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |