iPhone 5 LCD Display White
Funktioner
| Produkttype | Skærm |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kapabilitet | iPhone 5 |
| Produktfarve | Hvid |
| Skærm diagonal | 10,2 cm (4") |
| Skærmopløsning | 1136 x 640 pixel |
Vægt & størrelser
| Bredde | 60 mm |
| Højde | 160 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Vægt | 20 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 60 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 160 mm |
| Pakkevægt | 30 g |
| Pakketype | Kasse |