Essentials Silicone Mag bagcover med magnetkompatibilitet. Silikone Mag bagcoveret hjælper med at beskytte din enhed mod ridser og fald. Silikonecoveret giver din enhed et slankt design, og magnetkompatibiliteten gør trådløs opladning lettere end nogensind
Funktioner
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 16,8 cm (6.6") |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Kapabilitet | iPhone 17 Air |
| Etui-type | Cover |
| Materiale | Silikone |
| Produktfarve | Sort |
| Indbygget batteri | Ingen |
| Trådløs opladning | Ja |
| MagSafe-kompatibel | Ja |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Fremstillet af genbrugsmaterialer | Ja |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Vægt & størrelser
| Vægt | 30 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 110 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 200 mm |
| Pakkevægt | 90 g |
Logistik data
| Varekode | 3926909790 |
| Toldproduktkode (TARIC) | 3926909790 |
| Oprindelsesland | Kina |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig) | 5 stk |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig) | 11 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig) | 2 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig) | 8 cm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig) | 40 g |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 150 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 110 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 20 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 340 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 13,3 kg |