CoreParts MOBX-XMI-RDMI9TG-LCD-B reservedel til mobiltelefon Skærm Sort
Funktioner
| Produkttype | Skærm |
| Mærke kompatibilitet | Xiaomi |
| Kapabilitet | Redmi 9T |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 60 mm |
| Højde | 160 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Vægt | 40 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 60 mm |
| Pakkedybde | 20 mm |
| Pakkehøjde | 160 mm |
| Pakkevægt | 50 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |