CoreParts MOBX-IPX-INT-9 reservedel til mobiltelefon Ørestykke og sensorisk flekskabel Sort
Funktioner
| Produkttype | Ørestykke og sensorisk flekskabel |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kapabilitet | iPhone X |
| Produktfarve | Sort |
Vægt & størrelser
| Bredde | 20 mm |
| Højde | 50 mm |
| Dybde | 10 mm |
| Vægt | 3 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 62 mm |
| Pakkedybde | 38 mm |
| Pakkehøjde | 24 mm |
| Pakkevægt | 4 g |
| Pakketype | Kasse |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |