CoreParts batteri
Funktioner
| Produkttype | Batteri |
| Produktfarve | Sort |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterispænding | 3,8 V |
| Batterikapacitet | 3900 mAh; 14,82 Wh |
| Certificering | CE |
Vægt & størrelser
| Bredde | 64 mm |
| Højde | 80 mm |
| Dybde | 4 mm |
| Vægt | 60 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 100 mm |
| Pakkedybde | 18 mm |
| Pakkehøjde | 162 mm |
| Pakkevægt | 90 g |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Antal | 1 |